کارخانجات بهنگام

گروه مهندسی و بازرگانی بهنگام در راستای رسالت بازرگانی خود و تعهد به تامین سنگ با کیفیت برای پروژه ها و نظارت بر کیفیت سنگ های ارسالی با ورود به حوزه تولید سنگ ساختمانی در حال حاضر با وجود 3 کارخانه فعال، آمادگی تامین سنگ پروژه های مسکونی و اداری شما را دارد.

ما در گروه بهنگام با تولید تخصصی سنگ 40 طولی چینی الیگودرز در کارخانه واقع در شهرک صنعتی شمس آباد، سنگ مرمریت دهبید شایان در ابعاد اسلب و تایل در کاخانه واقع در شصت متری شورآباد و  در کارخانه نزدیک معدن واقع در شهر کرمان، سعی کردیم گزینه های مناسبی را برای انتخاب سنگ شما فراهم کرده ایم.

یکی از گزینه های خیلی مهم گروه بهنگام در تامین سنگ پروژه ها علاوه بر کیفیت ساب و برش، دقت در سورت بندی سنگ های تولیدی و در نهایت یکدستی فضای اجرا شده با سنگ است. در همین راستا سنگ 40 طولی چینی الیگودرز را در 50 سورت، ابعاد مختلف سنگ مرمریت دهبید شایان ( 60*60 در 20 سورت – 60*120 در 23 سورت – 80*80 در 15 سورت – اسلب در 20 سورت ) را در تعداد مذکور و سنگ ترااُنیکس کارمانیا را به نسبت موج های رنگی و زمینه سورت می کنیم.

طولی-الیگودرز

ما دوستان و همکارانی داریم که در تامین مابقی سنگ های مورد نیاز پروژه  ها ما را یاری می کنند مانند سنگ مرمریت لاشتر، سنگ گرانیت مشکی نظنز، سنگ چینی ازنا در ابعاد اسلب و تایل، سنگ چینی قروه در ابعاد اسلب و تایل که باعث شده هم رضایت مشتریان را بیش از پیش داشته باشیم و هم به این همکاری ببالیم.

گروه مهندسی و بازرگانی بهنگام جدای از مبحث تولید سنگ های بریده، دو کارگاه مجهز ابزار زنی، CNC و واترجت نیز دارد که در تامین ابزار فضاهای طراحی شده و معرق های سنگی با تخصص و سخت گیری همراه کیفیت بالا فعالیت می کنند.

گروه بهنگام، فعالیت خود را از سال 1384 با در اختیار داشتن 7 معدن سنگ ساختمانی و 5 کارخانه فرآوری شروع کرده است و در تلاش بوده تا بر اساس مد جهانی سنگ ساختمانی ( که معمولا از نمایشگاه ورونا ایتالیا نشات میگیرد ) محصولات خود را انتخاب کند و در این زمینه برای ارائه سبد محصولات پیشرو باشد.

ما در گروه بهنگام بر این باوریم که باید در هر پروژه در کنار کارفرما قرار بگیریم و خدماتی که می تواند به کارفرما در آسان کردن پروسه انتخاب سنگ کمک کند را فراهم کنیم. در این راستا واحد طراحی گروه بهنگام کار خود را از سال 1390 شروع کرده و آماده ارائه طرح های مختلف و مختص پروژه براساس سلایق متفاوت، است. شاپ کردن فضا و پایین آوردن درصد پرتی سنگ پروژه ها به شرط انتخاب اسلب سنگ نیز از خدماتی است که توسط گروه بهنگام ارائه می شود.

با ما تماس بگیرید

میخواید سنگ برای پروژه های خودتون انتخاب کنید و دچار تردید شدید ؟ با ما تماس بگیرین تا از گروه مشاورین ما راهنمایی بگیرین
اسکرول به بالا