معادن بهنگام

یکی از مسائل مهمی که می تواند به خریدار سنگ ساختمانی کمک کند و اعتماد سازی کند تا از بابت تامین سنگ پروژه خیالی داشته باشد، پشتوانه معدن دار بودن یک کارخانه است.

وجود پشتوانه معدن برای یک کارخانه تضمین تامین سورت های موجود در کارخانه است.

گروه مهندسی و بازرگانی بهنگام با در اختیار داشتن امتیاز معادن سنگ چینی الیگودرز، مرمریت دهبید شایان، ترااُنیکس کارمانیا و مرمریت پرادا، این اطمینان خاطر را برای مشتریان خود ایجاد کرده است.

معدن سنگ چینی الیگودرز

باتوجه به مد شدن رنگ سفید و استقبال از معماری مدرن، دوباره معادن چینی جان گرفتند و فعالیت خود را برای استخراج سنگ چینی گسترش دادند. گروه بهنگام از سال 1397 با سرمایه گذاری در معدن سنگ چینی الیگودرز شروع به باطله برداری و استخراج کوپ سنگ چینی کرده است. در سال 1399 کوپ های سنگ چینی معدن الیگودرز راهی کارخانه های گروه شد تا ابعاد 40 طولی و اسلب سرانجام مسیر آن ها باشد.

در حال حاضر 5 پله این معدن آماده بهره برداری است و با 3 ست کامل دستگاه های معدنی عملیات استخراج کوپ در حال انجام می باشد.

معدن سنگ الیگودرز

معدن مرمریت دهبید شایان

بهره برداری از معدن سنگ مرمریت شایان از سال ۱۳۷۷ آغاز گردیده است و حدودا پنج سال اول صرف باطله برداری و آماده سازی معدن و احداث جاده دسترسی شده است. در حال حاضر معدن شایان ۱۷ پله فعال دارد و به عنوان یکی از معادن بزرگ و قابل اطمینان جهت تامین سنگ پروژه های معتبر در ایران و جهان مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر پروژه های معتبر زیادی که در داخل ایران طی سالهای گذشته از سنگ مرمریت شایان به عنوان سنگ اصلی زمینه استفاده کرده اند، پروژهای معتبر متعددی در دنیا سنگ شایان را برگزیده است.

معدن-دهبید-شایان

معدن سنگ مرمریت پرادا

این معدن در سال 1399 بهره برداری شده و در نزدیکی شهر مشهد واقع است. سنگ این معدن با توجه به اینکه جنسیت مرمریت دارد اما بسیار مقاوم و محکم است و برای مسیر های داخلی پر تردد بسیار مناسب است.

معدن سنگ ترااُنیکس کارمانیا

و اما معدن سنگ تراانیکس کارمانیا که از سنگ های خاص موجود در دنیا است و یار قدیمی گروه بهنگام.

کوپ های استخراج شده از معدن این سنگ در دو طیف رنگی روشن و تیره با رگه های رنگی متفاوت زیبایی خاصی از طبیعت را آماده حضور در پروژه های شما کرده است.

برای آشنایی با سنگ ترااُنیکس کارمانیا می توانید به قسمت مقالات سایت مراجعه نمایید، اما در نظر داشته باشید که این سنگ مابین تراورتن و مرمر است یعنی هر چقدر درصد ذرات مرمر این سنگ بیشتر باشد سنگ به سفیدی میرود و هر چقدر درصد تراوتن این سنگ بیشتر باشد به سمت تیرگی می رود.

با ما تماس بگیرید

شما می توانید برای دریافت کاتالوگ های محصولات بهنگام از با ما ارتباط بگیرید .
اسکرول به بالا